AgroFood & Biobased
Het Practoraat Smart Delta Technologie is nog in oprichting en is verbonden aan Scalda.
Met de oprichting van het Delta Climate Center in Zeeland, kwam de opdracht voor het opzetten van het practoraat Smart Delta Technologie.
DCC gaat oplossingen zoeken in de thema’s Water, Voedsel en Energie en zoekt daarvoor slimme oplossingen met technologie. Onderdeel daarvan is onderzoeken of kunstmatige intelligentie (AI) daar een rol in kan spelen.
Het hoofdonderwerp wordt kunstmatige intelligentie (AI). Wat is de staat van AI in Zeeland? Welke bedrijven maken al gebruik van AI en op welke manier? Welke goede voorbeelden zijn er te vinden? Waar liggen kansen en wat zijn de uitdagingen of bedreigingen?
Het practoraat valt onder het DCC en Scalda en werkt samen met alle partners in het DCC, zoals HZ en UCR. Ook binnen Scalda kan het practoraat een rol spelen op het gebied van AI door docenten voor te lichten en op te leiden zodat ze AI geletterd zijn. Dit is een van de punten uit de AI Act van de EU.
Scalda
Edisonweg 4a
4382 NW Vlissingen
NB. Dit practoraat is in oprichting
jvandemerwe@scalda.nl 06 - 48 52 12 60practor
Ben je enthousiast geworden door het lezen van deze pagina?
Klik dan op de button hieronder om het stappenplan te bekijken om een practoraat te starten.
Lees hier het stappenplanROC van Amsterdam
Opaallaan 25
2132 XV Hoofddorp
ROC van Amsterdam
Opaallaan 25
2132 XV Hoofddorp
Bekijk hier alle practoraten en lees meer over de onderwerpen en activiteiten.
Bekijk alle practoratenCopyright: Alle rechten voorbehouden © 2025 | Op ‘Practoraten’® is handelsnaamrecht, auteursrecht en merkrecht van toepassing.